Firma

Biuro powstało w 1997r. w Elblągu. Obecnie firmę tworzy 16 osób – architektów, inżynierów i techników budownictwa.

Zajmujemy się projektami obiektów:

  • Mieszkalnych
  • Usługowo-biurowych
  • Sportowych
  • Przemysłowych
  • Służby zdrowia


Projekty są realizowane w pełnym zakresie począwszy od wystąpienia o decyzję o warunkach zabudowy poprzez koncepcję architektoniczną, wielobranżowe opracowanie projektowe, przedmiary i kosztorysy inwestorskie, nadzór autorski do odbioru końcowego obiektu.

Posiadamy wyspecjalizowaną, z dużym doświadczeniem kadrę pracowników. Korzystamy z najnowszego oprogramowania. firmy AutoDesk. W roku 2006 otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszego partnera firmy Procad – Authorized System Center Autodesk. Sześć lat współpracowaliśmy z biurem architektonicznym w Brukseli wykonując usługi podwykonawcze na rynek Belgii i Francji.

- Project-System w swojej ofercie oprócz wykonywania projektów zajmuje się budową obiektów mieszkalnych i użytkowych np: Bursztynowe Osiedle.


- Firma poszerzyła swoją działalność o dystrybucję mebli włoskich. W swojej ofercie posiadamy meble zarówno kuchenne jak  i salonowe, hotelowe, biurowe w różnych stylach, pasujących do wszystkich wnętrz. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów od projektupoprzez wykonawstwo i wyposażenie wnętrz.

Pozatym bierzemy udział w akcji w$p1erajmy hosp1cja, więc zapraszamy serdecznie do jej wsparcia.